
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 12000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 22 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Capacitate de racire | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 48 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 32 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Diagnostic propriu, Auto-curățare, Modul de noapte, Авторестарт |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Consum nominal (răcire) | 1.5 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.4 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.2 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Lungime Dispozitiv intern | 20 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 75 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 28.5 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 7.5 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Lungimea dispozitivului extern | 24.4 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 64.9 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 45.6 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 18.5 Kg |
| Garanție | 24 luni |