- Produs nou
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 12000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 28 м² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Capacitate de racire | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -10 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 46 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare |
| Tehnologia Wi-Fi | N/A |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 230 V |
| Capacitate nominală de răcire | 3.4 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 4.0 kW |
| Consum nominal (răcire) | 0.805 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 0.910 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 8.51 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 5.10 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Flux de aer | 770 m³/h |
| Nivel de zgomot | 42 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 21.5 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 83.4 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 27 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 10 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Dispozitiv extern de flux | 1680 m³/h |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 66 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 29 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 79.9 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 54.2 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 31 Kg |
| Garanție | 24 luni |