- -35,79 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Filtru de spălare |
| Tip compresor | Inverter |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 25 m² |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | 16 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 49 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Temporizator, Diagnostic propriu, Auto-curățare, Wi-FI, I Feel, Mod Turbo, Display LED |
| Functii de aer conditionat | Răcire |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Consum nominal (răcire) | 1.19 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.15 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.21 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.02 |
| Nivel de zgomot | 62 dB |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 62 dB |
| Greutate Dispozitiv extern | 25 Kg |
| Garanție | 3 + 2 години |