- -49,87 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Лизозимен |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 12000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 20 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Capacitate de racire | 12000 BTU |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Repornirea automată, Functie Turbo, Wi-FI, Clapete reglabile vertical sau orizontal, Mod Turbo, Functie Turbo, I Feel – Автоматично регулиране на температурата, Функция против гъбички, Curățarea automată |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Capacitate nominală de răcire | 3400 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 3500 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.2 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4 |
| Nivel de zgomot | 36 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 200 mm |
| Latime Dispozitiv intern | 750 mm |
| Greutate Dispozitiv intern | 8.5 Kg |
| Lungimea dispozitivului extern | 279 мм |
| Latime Dispozitiv extern | 705 мм |
| Înălțime Dispozitiv extern | 530 mm |
| Greutate Dispozitiv extern | 22.6 Kg |
| Garanție | 36 luni |