
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Уреди за сушене и готвене на пара |
|
| Trepte putere | 1 |
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Gri |
| Functii | Temporizator, Oprirea automată, Protecție împotriva supraîncălzirii, Sunet la finalizarea programului |
| Numar tavi | 1 |
| Utilizare | Intern |
| Tip programe | Ouă |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Aburi |
| Inaltime | 15 cm |
| Latime | 21.5 cm |
| Adancime | 17 cm |
| Lungime cablu | 62 cm |
| Greutate | 0.9 Kg |
| Garanție | 24 luni |