(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Масажори |
|
| Culoare | Alb, Negru |
| Tip actionare | Încălzire |
| Functii | Masaj, С подгряваща функция |
| Tip | Electric |
| Zona corporala | Față, Очи, Устни |
| Destinat pentru | Terapie |
| Tip dispozitiv wellness | Aparat |
| Tip utilizare | Intern |
| Inaltime | 12 cm |
| Latime | 2.5 cm |
| Lungime | 2.5 cm |
| Numar programe | 2 |
| Garanție | 24 luni |