- -8,63 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Уреди за вакуумиране |
|
| Material | Plastic |
| Putere | 80 W |
| Funcții | Indicator luminos, Sucul automat de aspirație, Oprirea automată |
| Fel de mancare | Greu |
| Utilizare | Intern |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Tip produs | Dispozitiv de aspirare cu duze detașabile |
| Vacuumirane | Uscat |
| Funcționalitate | Mână, Automat |
| Sfera de timp | 6 - 15 секунди |
| Benzi adezive | 30 cm |
| Lăţime | 37.5 cm, 37.5 cm |
| Lungime | 8.2 cm |
| Greutate | 0.8 Kg |
| Garanție | 24 luni, 24 luni |