- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Уреди за вакуумиране |
|
| Culoare | Transparent |
| Material | Plastic |
| Funcții | Vid |
| Fel de mancare | Greu |
| Utilizare | Intern |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Tip produs | Vid cu un vârf |
| Benzi adezive | 15 cm |
| Tip consumabil | Pungi |
| Înălţime | 25 cm |
| Lăţime | 15 cm |