
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Уреди за вакуумиране |
|
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic |
| Pachet de conținut | 1 x Aparat de vacuum |
| Putere | 0.3 kW |
| Funcții | Sucul automat de aspirație |
| Fel de mancare | Greu |
| Utilizare | Intern |
| Gradul de viteză | 1 |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Tip produs | Vid cu un vârf |
| Alimentare electrică | Bateriile |
| Tip | Mobil |
| Vacuumirane | Uscat |
| Funcționalitate | Automat |
| Benzi adezive | 0 mm |
| Tip consumabil | Pungi |
| Înălţime | 7.8 cm |
| Greutate | 0.132 Kg |