- -12,78 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Material carcasa | Plastic, ABS |
| Culoare | Negru |
| Material interior | Aluminiu |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Waffle |
| Putere | 1000 W |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii, Indicator luminos, Indicator luminos |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Caracteristici cheie | Sistemul anti-alunecare, Indicatorul luminos, Rece la manipularea touch, Depozitare verticală |
| Numar produse preparate | 1 |
| Inaltime | 11.7 cm |
| Latime | 24.6 cm |