- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Rosu |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Floricele de porumb |
| Putere | 1100 W |
| Trepte putere | 1 |
| Numar programe | 1 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Capacitate preparare | 0.6 l |
| Inaltime | 30.5 cm |
| Latime | 27 cm |
| Lungime | 18 cm |
| Greutate | 1.95 Kg |
| Garanție | 24 месеца |