
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Turcoaz |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Cocktail de gheață |
| Putere | 30 W |
| Trepte putere | 1 |
| Numar programe | 1 |
| Caracteristici cheie | Sistem de siguranță |
| Inaltime | 31.5 cm |
| Latime | 17 cm |
| Lungime | 24.5 cm |
| Greutate | 1.8 Kg |
| Garanție | 24 месеца |