- Stoc epuizat
Електрическа печка
4 ел. котлона (2х1000 W; 1x1500 W; 1x2000 W)
1 бързонагряващ котлон
5 функции
Турбо вентилатор
Стъклен капак
Двойно стъкло на вратата
Регулируеми крака
Включва кабел без щепсел
С възможност за работа на трифазен ток
Цвят: бял
Размери (В/Ш/Д) см : 85/60/60 см
Обем на фурната: 61 л
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Електрическа печка
4 ел. котлона (2х1000 W; 1x1500 W; 1x2000 W)
1 бързонагряващ котлон
5 функции
Турбо вентилатор
Стъклен капак
Двойно стъкло на вратата
Регулируеми крака
Включва кабел без щепсел
С възможност за работа на трифазен ток
Цвят: бял
Размери (В/Ш/Д) см : 85/60/60 см
Обем на фурната: 61 л
Гаранция: 24 месеца
Fisa tehnica
Електрически готварски печки |
|
| Plita electrica | Electric |
| Culoare | Alb |
| Material | Steelul emailat |
| Utilizare | Intern |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul plitei | Standard |
| Volum | 61 l |
| Puterea cuptorului | Electric |
| Înălţime | 81-90 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 51-60 cm |