- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически готварски печки |
|
| Garanție | 24 luni |
| Plita electrica | Amestecat |
| Culoare | Alb |
| Funcții | Iluminat |
| Tip de aprindere | Electric |
| Utilizare | Intern |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul plitei | Standard |
| Locația panoului de control | Față |
| Niveluri de putere | 3 |
| Numărul de încălzitoare | 2 |
| Numărul de cuptoare | 1 |
| Volum | 66 l |
| Eficienta energetica | Clasa A |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Greutate | 47 Kg |