- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически готварски печки |
|
| Garanție | 24 luni |
| Plita electrica | Electric |
| Culoare | Alb |
| Funcții | Iluminat, Picioare reglabile |
| Tip de aprindere | Electric |
| Material capac | Metal |
| Utilizare | Intern |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul plitei | Vitromeramic |
| Numărul de încălzitoare | 4 |
| Temperatura maximă | 250 C |
| Volum | 50 l |
| Eficienta energetica | Clasa A |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 50 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Lungimea cablului | 160 cm |
| Greutate | 39.5 Kg |