- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически готварски печки |
|
| Garanție | 24 luni |
| Plita electrica | Electric |
| Culoare | Alb |
| Pachet de conținut | 1 x Gratar, 2 x Тава |
| Funcții | Iluminat |
| Utilizare | Intern |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul plitei | Vitromeramic |
| Numărul de încălzitoare | 4 |
| Temperatura maximă | 250 C |
| Volum | 69 l |
| Eficienta energetica | Clasa A |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Lungimea cablului | 160 cm |
| Greutate | 43.18 Kg |