- -25,56 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки без торба |
|
| Latime | 28.1 cm |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator fără sac |
| Tip alimentare | Reţea |
| Filtru evacuare | HEPA 13 |
| Putere | 900 W |
| Capacitate colectare | 1.5 l |
| Nivel zgomot | 76 dB |
| Garanție | 24 luni |