
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки без торба |
|
| Culoare | Roz |
| Inaltime | 105 cm |
| Latime | 18 cm |
| Functii | Iluminat |
| Greutate | 3.48 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Tehnologii | Iluminare LED |
| Putere | 200 W |
| Autonomie acumulator | 35 min |
| Capacitate colectare | 1 l |
| Garanție | 24 месеца |