- -127,87 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Alb |
| Înălţime | 9.65 cm |
| Lăţime | 35 cm |
| Funcții | Indicator de sac complet, Filtru de spălare, Baterie reincarcabila, Senzor anti-cadru, Reîncărcarea automată, Curățarea automată, Senzor împotriva coliziunii, Wi-Fi, Programabilă, Indicator luminos, Indicatorul bateriei de evacuare, Iluminat, Rezervor de apa, Senzor pentru plasarea articolelor în cameră, Piese detașabile, Senzor - Radar |
| Adâncime | 35 cm |
| Greutate | 4.7 Kg |
| Tipul de curățare | Uscat, Umed |
| Tipul pardoselii | Diferite suprafețe, Sub, Covor |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Robot aspirator |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Tipul filtrului | HEPA |
| Accesorii incluse | Perie standard |
| Tehnologii | HEPA, Program de funcționare, Филтър Hepa, Wet & Dry, Baterii cu litiu-ion, Alexa, Gestionați prin cerere, Reîncărcarea automată, Funcția MF, Wi-Fi, Navigatie LiDAR, Google Assistant, Indicatorul de umplere a sacului, Senzor de praf, Auto-curățare, Funcție vibratorie |
| Putere | 68 W |
| Nivel de zgomot | 67 dB |
| Garanție | 24 luni |