- Stoc epuizat

Caracteristici și funcții:
- Control inteligent prin intermediul aplicației AENO
- Curățare eficientă umedă și uscată
- Control oriunde v-ați afla
- Curățare umedă eficientă
- Curăță toate tipurile de suprafețe
- Curățare zilnică eficientă a părului de animale de companie
- Până la 130 min. de curățare fără a fi necesară reîncărcarea
- Moduri pentru fiecare nevoie
- Motor japonez Nidec fiabil
- Curățare umedă de până la 150 m², fără a fi necesară completarea cu apă
- Trecere peste obstacole - 18 mm
- Curățarea regulată a zonelor greu accesibile
- Cartografiere precisă a camerei
- Pereți virtuali
- Program de curățare
- Control vocal
Specificații:
- Suprafața de curățare la sarcină maximă: Până la 150 m²
- Rezervor de praf: 600 ml
- Rezervor de apă: 350 ml
- Putere de aspirare: 2500 Pa
- Suport pentru asistentul vocal: Google Assistant, Siri, Alexa
- LiDAR și 15 perechi de senzori
- Filtre: pre-filtru și filtru HEPA 12
- Nivel de zgomot: până la 65 dB
- Timp de funcționare: 130 min.
- Capacitatea bateriei: 3000 mAh
- Timp de încărcare: 5 ore
- Accesorii și piese de schimb incluse
- Dimensiuni: 33 x 9,6 x 33 cm
- Greutate: 2.7 Kg
- Culoare: alb
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Alb |
| Înălţime | 9.6 cm |
| Lăţime | 33 cm |
| Funcții | Baterie reincarcabila, Senzor anti-cadru, Senzor împotriva coliziunii, Funcția turbo, Piese detașabile, Senzor de praf, Senzor de pantă, Recunoaștere vocală |
| Greutate | 2.7 Kg |
| Tipul de curățare | Uscat, Umed |
| Tipul pardoselii | Diferite suprafețe |
| Tip produs | Robot aspirator |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Tipul filtrului | HEPA 12 |
| Putere | 2500Pa |
| Putere de curățare | 2500Pa |
| Durata de viață a bateriei până la | 130 min |
| Capacitate | 600 ml |
| Domeniu de lucru | 150 m2 |
| Nivel de zgomot | 65 dB |
| Garanție | 24 luni |