- -179,98 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Putere: 50 W
- Putere maximă de aspirație: 3000 Pa
- Timp de lucru: până la 200 min
- Timp de încărcare: aproximativ 4-5 ore
- Baterie: Li-ion 5200 mAh
- Nivel de zgomot: <69 dB
- Capacitatea recipientului de gunoi: recipient de colectare automată de 3 l (recipient de 0,2 l în aspirator)
- Capacitatea recipientului pentru apă: 0,2 l
- Suprafața de curățare per încărcare: până la 200-250 m²
- Filtru HEPA: lavabil
- Telecomandă: numai prin intermediul aplicației mobile
- Reumplere automată
- Funcție de programare
- Sistem anti-cădere
Moduri de curățare:
- Mod inteligent/sistematic cu navigare cu laser
- Robotul trece prin fiecare zonă o dată și se oprește automat la finalizare
- Când bateria scade la 15-20% - revine la încărcare și termină curățarea
Sistem de curățare:
- 1 perie rotativă extinsă
- Perie rotativă principală în formă de V
- Aspirator pentru aspirarea resturilor
- Mop uscat/umed
Caracteristici suplimentare:
- Funcționează cu aplicația mobilă Lydsto și conexiune Wi-Fi
- Curățare umedă cu control electronic - mopul este umezit în etape
- Setări pe zone în aplicație
- Setări individuale pentru fiecare cameră - puterea de aspirare și intensitatea curățării umede
- Dezactivarea curățării umede pentru zonele selectate
- Niveluri diferite ale puterii de aspirare
- Suport pentru carduri multiple
- Trecerea peste obstacole de până la 2 cm
- Funcționare în pantă până la 20°
Dimensiuni și greutate:
- Dimensiunile aspiratorului: 35 x 35 x 9,7 cm
- Dimensiunile cutiei: 41 x 41 x 41 cm
- Greutate: 3,5 kg (11,3 kg cutia)
- Culoare: negru
* Datorită prezenței senzorilor de scară, este posibil ca robotul să nu funcționeze pe unele pardoseli întunecate - cum ar fi covoarele negre, gresia întunecată și alte suprafețe întunecate!
* Robotul poate să nu se miște corect atunci când este expus la lumină foarte puternică sau la lumina directă a soarelui!
* Robotul poate să nu funcționeze mult timp pe unele covoare mai groase sau mai groase, covoare cu franjuri lungi, covoare etc.
Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Negru |
| Înălţime | 9.7 cm |
| Lăţime | 35 cm |
| Funcții | Filtru de spălare, Senzor anti-cadru, Curățarea automată, Senzor împotriva coliziunii, Wi-Fi, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Adâncime | 35 cm |
| Greutate | 3.5 Kg |
| Tipul de curățare | Uscat, Umed |
| Tipul pardoselii | Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Robot aspirator |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Tipul filtrului | HEPA |
| Putere | 50 W |
| Putere de curățare | 3000 Pa |
| Durata de viață a bateriei până la | 200 min |
| Capacitate | 0.2 l |
| Domeniu de lucru | 200-250 m2 |
| Smart | DA |
| Nivel de zgomot | 69 db |
| Garanție | 24 luni |