- Stoc epuizat
Robotul autonom fără fir pentru piscine SPA 10 este proiectat pentru curățarea piscinelor și jacuzzi-urilor mai mici, cu un fund de până la 10 m².
Bucurați-vă de confortul de a vă menține piscina curată la simpla apăsare a unui buton! Robotul compact de curățat piscine fără fir SPA 10 dispune de o baterie reîncărcabilă, făcând din menținerea curățeniei o sarcină ușoară și plăcută! Robotul are un design funcțional și un sistem inovator de colectare a murdăriei, care vă va oferi o curățare automată eficientă a fundului piscinei dvs.!
* Roboții pentru piscine sunt pentru a menține piscinele curate, nu pentru curățarea de bază a piscinelor murdare!
* Vă rugăm să rețineți că fiecare unitate este supusă unui test de apă înainte de livrare, ceea ce poate duce la o ușoară umezeală sau pete de apă.
* Dacă s-au format cute de vinil pe fundul piscinei - robotul se poate bloca!
* Utilizarea unui robot de curățare a piscinei nu anulează necesitatea de a utiliza produse specializate de întreținere a calității apei!
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Robotul autonom fără fir pentru piscine SPA 10 este proiectat pentru curățarea piscinelor și jacuzzi-urilor mai mici, cu un fund de până la 10 m².
Bucurați-vă de confortul de a vă menține piscina curată la simpla apăsare a unui buton! Robotul compact de curățat piscine fără fir SPA 10 dispune de o baterie reîncărcabilă, făcând din menținerea curățeniei o sarcină ușoară și plăcută! Robotul are un design funcțional și un sistem inovator de colectare a murdăriei, care vă va oferi o curățare automată eficientă a fundului piscinei dvs.!
* Roboții pentru piscine sunt pentru a menține piscinele curate, nu pentru curățarea de bază a piscinelor murdare!
* Vă rugăm să rețineți că fiecare unitate este supusă unui test de apă înainte de livrare, ceea ce poate duce la o ușoară umezeală sau pete de apă.
* Dacă s-au format cute de vinil pe fundul piscinei - robotul se poate bloca!
* Utilizarea unui robot de curățare a piscinei nu anulează necesitatea de a utiliza produse specializate de întreținere a calității apei!
Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Albastru |
| Înălţime | 20 cm |
| Lăţime | 28 cm |
| Adâncime | 28 cm |
| Tipul pardoselii | Piscină |
| Tip produs | Robot de piscină |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Putere | 28 W |
| Durata de viață a bateriei până la | 30 min |
| Domeniu de lucru | 10 m2 |
| Garanție | 24 luni |