- -19,99 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
- Alimentare: energie solară sau încărcare DC
- Baterie: litiu-ion 5100 mAh, 36,72 Wh
- Durată maximă de funcționare: până la 10 ore
- Timp de încărcare: aproximativ 6-7 ore
- Protecție: IPX8
- Dimensiuni (HxLxA): 16,1 × 32,4 × 41,9 cm
- Greutate: 2,8 kg
- Culoare: Negru
Funcții și utilizare:
- Curățarea suprafeței apei
- Posibilitatea de a adăuga tablete cu clor
- 3 motoare de acționare
Capacitate și filtrare:
- Capacitate rezervor: 6 l
- Filtru: 180 microni
Condiții de funcționare:
- Înălțimea minimă a apei: >20 cm
- Temperatura adecvată a apei: 10-40 °C
Parametri recomandați ai apei:
- pH: 7-7,8
- Salinitate: până la 5000 ppm
- Clor: până la 4 ppm
Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Negru |
| Înălţime | 16.1 cm |
| Lăţime | 32.4 cm |
| Funcții | Baterie reincarcabila, Wi-Fi, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Adâncime | 41.9 cm |
| Greutate | 2.8 Kg |
| Tipul de curățare | Umed, Cu spălare |
| Tipul pardoselii | Piscină |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Robot de piscină |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Tehnologii | Wi-Fi |
| Durata de viață a bateriei până la | 10 h |
| Capacitate | 6 l |
| Garanție | 24 luni |