(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Putere: 120 W
- Suprafață maximă de curățare: până la 400 m²
- Durată maximă de funcționare cu bateria complet încărcată: până la 300 de minute
- Moduri de deplasare: 6 moduri
- Planificare automată a traseului
- Design fără cablu
- Două rânduri de perii rotative
- Motor: triplu
- Funcție Auto-reverse (schimbă direcția la atingerea peretelui)
- Funcție de auto-parcare (se deplasează către marginea bazinului când bateria se descarcă)
- Baterie: litiu-ion, 10000 mAh
- Timp de încărcare: aproximativ 3,5 ore
- Viteză de aspirare: 14 m³/h
- Viteză de curățare: 10 m/min
- Navigație: giroscop
- Aplicație mobilă: selectarea modurilor, control din afara apei
- Temperatură adecvată a apei: 10°-35°C
- Adâncime maximă de utilizare: 3 m
- Protecție: IPX8
- Tip filtru: 180 μm + 40 ppi (filtrare în două etape)
- Recipient pentru deșeuri: 6 l
- Dimensiuni (HxLxA): 23 / 42 / 46 cm
- Dimensiuni ambalaj (HxLxL): 30 / 51 / 53 cm
- Culoare: Negru
Robotul se utilizează pentru curățarea:
- Podeaua
- Pereți
- Linia de apă
- Trepte și pante
- Depășirea denivelărilor ușoare
Moduri de curățare:
- Curățarea fundului
- Curățarea pereților
- Curățarea fundului și a pereților
- Curățare completă
- Moduri suplimentare prin aplicație
Potrivit pentru piscine:
- Rotunde
- Ovale
- Dreptunghiulare
- Materiale: gresie, mozaic, PVC, vinil
Important:
- Roboții pentru piscine servesc la menținerea curățeniei, nu la curățarea de bază a piscinelor murdare
- Roboții pentru piscine nu îndepărtează sedimentele de pe fundul bazinului, formate în urma utilizării produselor algicide
- Este posibil să existe umezeală ușoară sau pete de apă din cauza testelor efectuate în fabrică
- Utilizarea unui robot nu elimină necesitatea utilizării produselor pentru întreținerea apei
Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Negru |
| Înălţime | 23 cm |
| Lăţime | 42 cm |
| Funcții | Senzor împotriva coliziunii, Giroscop |
| Adâncime | 46 cm |
| Tipul de curățare | Umed |
| Tipul pardoselii | Piscină |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Robot de piscină |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Tehnologii | Gestionați prin cerere, Senzori |
| Putere | 120 W |
| Durata de viață a bateriei până la | 300 min |
| Domeniu de lucru | 400 m2 |
| Smart | DA |
| Garanție | 24 luni |