- -100,09 €
- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Negru |
| Înălţime | 7.98 cm |
| Lăţime | 35.3 cm |
| Adâncime | 35 cm |
| Tipul pardoselii | Diferite suprafețe, Suprafețe dure |
| Tip produs | Robot aspirator |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Putere | 65 W |
| Putere de curățare | 36000 Pa |
| Durata de viață a bateriei până la | 200 min |
| Capacitate | 0.259 l |
| Nivel de zgomot | 63 dB |
| Garanție | 24 luni |