- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Inaltime | 108 cm |
| Latime | 25 cm |
| Greutate | 5.6 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Sub, Covor, Suprafețe dure, Tapiţerie |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Tehnologii | Филтър Hepa, Iluminare LED, Display LED |
| Capacitate colectare | 0.6 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 87 dB |
| Garanție | 24 luni |