- -15,34 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Roz, Negru |
| Inaltime | 19.4 cm |
| Latime | 26.9 cm |
| Functii | Lampa UV |
| Adancime | 33.4 cm |
| Greutate | 2.15 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Tapiţerie, Saltele, Textile |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator manual de aspirator |
| Filtru evacuare | MIF |
| Putere | 500 W |
| Lungime cablu | 5 m |
| Putere de aspirare | 13000 Pa |
| Capacitate colectare | 0.5 l |
| Tip alimentare | Reţea |
| Nivel zgomot | 78 dB |
| Garanție | 24 luni |