- -108,59 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Gri |
| Inaltime | 114 cm |
| Latime | 27 cm |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Sub, Covor, Tapiţerie |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Tehnologii | Iluminare LED |
| Putere | 309 W |
| Autonomie acumulator | 60 min |
| Capacitate colectare | 0.7 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 70 dB |
| Garanție | 24 luni |