- -9,01 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Violet, Gri |
| Inaltime | 127.5 cm |
| Latime | 24.9 cm |
| Adancime | 27.6 cm |
| Greutate | 3.5 Kg |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Sub, Covor, Suprafețe dure, Tapiţerie |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Putere | 280 AW |
| Putere de aspirare | 280 AW |
| Autonomie acumulator | 70 min |
| Capacitate colectare | 0.75 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Garanție | 24 luni |