- -200,65 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 110.6 cm |
| Latime | 25.6 cm |
| Functii | Regulator de putere, Filtru de spălare, Baterie reincarcabila, Protecție împotriva supraîncălzirii, Indicator luminos, Iluminat, Piese detașabile |
| Adancime | 25.6 cm |
| Greutate | 2.2 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Sub, Covor, Suprafețe dure, Tapiţerie |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Filtru evacuare | HEPA 14 |
| Putere | 855 W |
| Putere de aspirare | 310 AW |
| Autonomie acumulator | 90 min |
| Capacitate colectare | 0.32 / 0.4 / 0.6 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 86 dBA |
| Garanție | 24 luni |