
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Пасатори |
|
| Culoare | Inox / negru |
| Material bol | ABS |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Blender, Blender manual |
| Tip blender | Manual |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Putere | 1200 W |
| Capacitate | 0.5 l |
| Trepte de viteza | 18 |
| Functii | Trecere, Tăiere, Spargere |
| Caracteristici cheie | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Inaltime | 21.5 cm |
| Lungime cablu | 1 m |
| Greutate | 1.4 Kg |
| Garanție | 24 luni |