- -12,78 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Блендери |
|
| Culoare | Negru |
| Material bol | Tritan |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Blender |
| Tip blender | Permanent |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Putere | 800 W |
| Capacitate | 0.570 l |
| Trepte de viteza | 1 |
| Functii | Amestecare, Ice Crush |
| Caracteristici cheie | Fara BPA |
| Inaltime | 35.5 cm |
| Lungime | 12 cm |
| Adancime | 12 cm |
| Garanție | 24 месеца |