- -17,21 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Блендери |
|
| Culoare | Verde |
| Material bol | Sticlă |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Blender |
| Tip blender | Permanent |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Putere | 1000 W |
| Capacitate | 1.5 l |
| Trepte de viteza | 4 + Импулси |
| Functii | Trecere, Amestecare, Ice Crush |
| Caracteristici cheie | Picioare împotriva alunecării |
| Inaltime | 40.5 cm |
| Lungime | 21.5 cm |
| Greutate | 3.96 Kg |
| Garanție | 24 месеца |