- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Блендери |
|
| Culoare | Gri |
| Material bol | Plastic |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Blender |
| Tip blender | Permanent |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Putere | 1100 W |
| Capacitate | 710 ml |
| Trepte de viteza | 2 + Impuls |
| Functii | Amestecare, Ice Crush |
| Caracteristici cheie | BPA Free, Design compact, Protectie la supraincalzire, Funcția de impulsuri, Capacul de rulare, Piese mobile și raton, Pot fi curățate în mașina de spălat vase |
| Inaltime | 34 cm |
| Lungime | 30.4 cm |
| Adancime | 34.5 cm |
| Greutate | 2.6 Kg |
| Garanție | 24 luni |