- -7,67 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Блендери |
|
| Culoare | Argint, Negru |
| Material bol | Sticlă, ABS |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Blender, Chopper, Perturbat |
| Tip blender | Permanent |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Putere | 1000 W |
| Capacitate | 1 l |
| Trepte de viteza | 1 |
| Functii | Trecere, Tăierea, Amestecare, Spargere |
| Caracteristici cheie | Protecția împotriva supraîncălzirii, Design ergonomic, Impotriva alunecarii, Fara BPA |
| Adancime | 14.5 cm |
| Lungime cablu | 1 m |
| Greutate | 3.6 Kg |