Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Купи |
|
| Înălţime | 1.2 cm |
| Lăţime | 20 cm |
| Lungime | 20 cm |
| Culoare | Incolor |
| Material | Silicon |
| Caracteristici cheie | Strat protector |
| Destinate pentru | universal |
| Forma | Rundă |
| Număr / set | 1 |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase |