
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Преносими тонколони |
|
| Culoare | Negru |
| Tipul difuzorului | Portabil |
| Caracteristici cheie | Микрофон, Speaker pairing |
| Înălţime | 10.5 cm |
| Lăţime | 10.5 cm |
| Adâncime | 4.4 cm |
| Greutate | 0.41 Kg |
| Funcții | Rezistent la umiditate |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Durata de viață a bateriei până la | 12 h |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Putere | 10 W |
| Garanție | 24 luni |