- -265,99 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Преносими тонколони |
|
| Culoare | Negru |
| Tipul difuzorului | Portabil |
| Caracteristici cheie | Микрофон, Speaker pairing |
| Înălţime | 66.8 cm |
| Lăţime | 32.4 cm |
| Adâncime | 34.5 cm |
| Greutate | 18.5 Kg |
| Funcții | MP3 Player, Karaoke, Extra Bass |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Conectivitate | Bluetooth, USB, Audio jack 3.5 mm, AUX |
| Durata de viață a bateriei până la | 18 h |
| Capacitatea bateriei | 5000 mAh |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Garanție | 24 luni |