- -13,29 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Преносими тонколони |
|
| Culoare | Menta |
| Tipul difuzorului | Portabil |
| Caracteristici cheie | Speaker pairing |
| Înălţime | 8.2 cm |
| Lăţime | 12.6 cm |
| Adâncime | 8 cm |
| Funcții | USB charging |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Durata de viață a bateriei până la | 10 h |
| Capacitatea bateriei | 1500 mAh |
| Distanta maxima | 10 m |
| Alimentare electrică | Reţea |
| Putere | 5 W |
| Numărul de difuzoare | 1 |
| Rezistenta de iesire | 4 Ω |
| Pachet de conținut | 1 x Cablu |