
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кафеварки за котлон |
|
| Culoare | Alb, Galben |
| Material | Aluminiu, Oţel |
| Capacitate | 0.200 l, 0.200 l |
| Sursa de caldura | Electric |
| Numărul de cupe | 4 |
| Înălţime | 25 cm, 25 cm |
| Lăţime | 13.5 cm, 13.5 cm |
| Lungime | 21 cm, 21 cm |
| Greutate | 0.86 Kg, 0.86 Kg |
| Garanție | 24 luni, 24 luni |