- -15,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Екшън камери |
|
| Culoare | Alb |
| Dimensiunile senzorului | F/1.6 |
| Rezoluția senzorului | 3 Mpx |
| Format | 16:9 |
| Rezoluție video | 2K |
| Rezoluția imaginii | 2304 x 1296 |
| Înălţime | 12.6 cm |
| Lăţime | 7.8 cm |
| Adâncime | 7.8 cm |
| Garanție | 24 luni |