Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кухненски везни |
|
| Material carcasă | Sticlă |
| Culoare | Gri |
| Funcții | Măsurarea lichidelor, LCD, Funcția Tara |
| Baterii necesare | 2 x AAA |
| Utilizare | Intern |
| Unitate | Gram - g, Uncie - oz, Kilogram - kg, Pound - lb |
| Precizie | 1 g |
| Greutatea maximă măsurată | 5 Kg |
| Lăţime | 17.5 cm |
| Lungime | 22.5 cm |
| Garanție | 24 luni |