- -9,40 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кантари |
|
| Tip display | Digital |
| Tip cantar | Electronic |
| Smart | Nu |
| Culoare | Alb |
| Material | Geam securizat |
| Tip alimentare | Bateriile |
| Baterii necesare | 2 x 1,5 V AAA |
| Greutate maxima suportata | 180 Kg |
| Unitate de masura | Livra - lb, Kilogram - kg |
| Valori masurate | Greutate corporala (kg) |
| Zona corporala | Corp |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Greutate | 1.4 Kg |
| Garanție | 24 luni |