- -2,05 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кантари |
|
| Tip display | Digital |
| Tip cantar | Electronic |
| Smart | Nu |
| Culoare | Negru |
| Material | Geam securizat, Metal |
| Tip alimentare | Bateriile |
| Caracteristici cheie | Oprirea automată, Indicatorul bateriei de evacuare, Indicator de suprasarcină, LCD, Indicarea stării bateriei |
| Baterii necesare | 2 x AAA |
| Greutate maxima suportata | 180 Kg |
| Unitate de masura | Livra - lb, Kilogram - kg |
| Valori masurate | Greutate corporala (kg) |
| Zona corporala | Corp |
| Tip utilizare | Intern |
| Acuratete de masurare (+/-) | 50 g |
| Latime | 28 cm |
| Lungime | 28 cm |
| Garanție | 24 luni |