(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кантари |
|
| Tip display | Digital |
| Tip cantar | Electronic |
| Smart | Nu |
| Culoare | Alb |
| Material | Geam securizat |
| Tip alimentare | Bateriile |
| Caracteristici cheie | Oprirea automată |
| Baterii necesare | 2 x 1.5 V AAA |
| Greutate maxima suportata | 180 Kg |
| Unitate de masura | Kilogram - kg |
| Valori masurate | Procentaj de grăsime (%), Greutate corporala (kg), Procentul de apă (%), Procentajul muscular (%), Masa osoasa (kg) |
| Zona corporala | Corp |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Greutate | 1.45 Kg |
| Garanție | 24 luni |