- -4,09 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Чайници |
|
| Material maner | Bachelită |
| Culoare | Gri |
| Tip | Cu un infuzat |
| Material | Inox, Sticlă |
| Utilizat pentru | Ceai, Cafea |
| Capacitate | 1 l |
| Functii | Potrivit pentru mașina de spălat vase, Mâner izolat termic |
| Inaltime | 21 cm |
| Latime | 10 cm |
| Greutate | 0.615 Kg |
| Diametru | 10 cm |