- -2,56 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Чайници |
|
| Material maner | Plastic |
| Culoare | Gri |
| Tip | Cu un infuzat |
| Material | Sticlă, Plastic |
| Utilizat pentru | Ceai, Cafea |
| Capacitate | 1 l |
| Inaltime | 22.3 cm |
| Latime | 16 cm |
| Diametru | 11 cm |