
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Конвекторни печки |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Protecția împotriva înghețului, Temporizator, Wi-Fi, Telecomandă, Protecție prin răsturnare, Mod automat |
| Ventilator incorporat | Nu |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Putere maxima | 2000 W |
| Suprafata de montare | Sub |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 25 м2 |
| Valori trepte putere | 2000 W, 1800 W |
| Inaltime | |
| Latime | 70 cm |
| Adancime | 22 cm |
| Utilizare | Intern |
| Garanție | 24 месеца |