- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Конвекторни печки |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Wi-Fi, Rezistenta la apa, Termoregulare automată |
| Ventilator incorporat | DA |
| Trepte putere | 10 |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Putere maxima | 1500 W |
| Suprafata de montare | Perete |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 23 m2 |
| Valori trepte putere | 1500 W |
| Inaltime | 40 cm |
| Latime | 105 cm |
| Adancime | 10.3 cm |
| Utilizare | Intern |
| Garanție | 60 luni |