- -45,00 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Конвекторни печки |
|
| Material carcasa | Geam securizat |
| Culoare | Negru |
| Functii | Tăcut, Display LED, Protecția împotriva copiilor, Telecomandă prin smartphone, Wi-Fi, Oprirea automată, Protecția împotriva stropirii apei, Încălzire, Consum redus de putere, Protecția în cădere, Instalare usoara, Mod automat, Termoregulare automată |
| Ventilator incorporat | Nu |
| Clasa de protectie | IP24 |
| Putere maxima | 500 W |
| Suprafata de montare | Perete |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 12 m2 |
| Inaltime | 50 cm |
| Latime | 50 cm |
| Adancime | 1.1 cm |
| Greutate | 7.9 Kg |
| Utilizare | Intern |
| Garanție | 36 luni |